Gwarancja

1. ROWERY NOWE

Wszystkie nowe rowery, które oferujemy objęte są pełną gwarancją producent, która może być w razie problemu ze sprzętem zrealizowana za naszym pośrednictwem. W przypadku niektórych producentów dopuszczalne jest również realizowanie gwarancji on-line po rejestracji roweru na stronie producenta. Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc naszym klientów w razie kłopotów z rowerem lub innym sprzętem. Podczas naprawy czy wymiany reklamacyjnej istnieje możliwość udostępnienia roweru zatępczego na czas wykonania usługi.

2. ROWERY POWYSTAWOWE I UŻYWANE

Rowery, które opisane są jako „Powystawowe” to rowery pochodzące ze sklepów rowerowych z wymian kolekcji lub odkupione z nadwyżek zamówień. Są to rowery w 100% pełnowartościowe i zazwyczaj mają zerowy przebieg. Mogą posiadać minimalne ślady ekspozycji – informacja na ten temat jest zawarta w opisie produktu. Rowery Demo, to rowery demonstracyjne/potestowe, pochodzące z imprez typu targi, wystawy, testy dla klientów itp. Takie rowery mają zazwyczaj niewielki przebieg. Rowery używane, które mamy w ofercie naszego sklepu to sprzęt odkupiony od Państwa lub z zagranicznych sklepów rowerowych, gdzie odkupuje się używane rowery w rozliczeniu przy zakupie nowego egzemplarza.

Każdy rower oferowany w Propagandzie Rowerowej ma:

  • wykonany pełen przegląd techniczny, sprawdzone wszystkie podzespoły i jest w pełni przygotowany do jazdy
  • 3-, 6- lub 12-miesięczną gwarancję techniczną realizowaną w naszym sklepie. Informacja o długości okresu gwarancji znajduje się w opisie produktu oraz w karcie gwarancyjnej dołączonej do roweru
  • sprawdzone, udokumentowane, legalne pochodzenie